Осінь дарує нам свято – День учителя!

Із безлічі професій на Землі,

Які вже є, яких ще будуть вчити,

Є головна, як вищий, сущий хліб,

і назва цій професії – Учитель!

Такими словами розпочалось урочите святкування Дня вчителя в ЖЗСШ№16 у імпровізованій телепередачі на шкільному каналі “Teacher TV”.

Діти щиро висловлювали сердечну вдячність педагогам за їх невтомну працю, недоспані ночі та підтримку. Багато гарних слів, пісень, творчих виступів пролунало на адресу вчителів.

З привітаннями звернувся до своїх колег директор школи Карпець В.М. та голова профспілки Полтко Т.А.

На свято також були запрошені почесні гості – учителі-пенсіонери, люди, які знаходяться на заслуженому відпочинку, але у душі – завжди педагоги.

Вітали своїх наставників учні як молодших, так і старших класів. Феєрична атмосфера свята відчувалась не тільки під час фінального концерту, а й цілий день, з самого ранку. Коли вдячні учні зустрічали своїх вчителів у святково прибраних класних кмінатах. Адже зазделегідь було оголошено конкурс на краще артоформлення дверей класної кімнати.

Учителі цього дня мали змогу відпочити від конспектів та уроків. У школі був день самоврядування, коли учні мали змогу спробувати себе у ролі вчителя, де і проявили свої здібності та креатив.

Було організовано виставку-конкурс вітальних литсівок “Учителі, слова подяки лиш для Вас…” у форматі 3D.

Проводилась виставка поробок “Осінь дарує нам свято”, у якій активну участь брали навіть батьки, допомагаючи своїх дітям.

Завершив цей насичений святковий день у кінці концерту сюрприз із кольорового “кулькопаду”, золотого зорепаду та гучних конфеті.

Учителі та учні не прощались, а сказали “до нових зустрічей”, і розійшлись повними наснаги.

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!