«Прапор гідності та честі»

В рамках проекту «Прапор гідності та честі» 29 травня в сесійній залі Житомирської міської ради представникам 32-х шкіл передали українські прапори з побажаннями військових та підписом командувача Десантно-штурмових військ. Натомість, учні навчальних закладів у відповідь подарували паперові синьо-жовті сорочки зі словами подяки воїнам.
Ці прапори були роздані військовослужбовцям Десантно-штурмових військ, і з кожної військової частини кожен написав своє побажання. На всіх прапорах ми маємо підпис головнокомандувача ДШВ, той, хто не знає – його позивний «Лис 72»

Прапори кожного семестру переходитимуть до класу, який найкраще проявив себе у спортивних змаганнях, патріотичних та благодійних справах. У подальшому ініціатори проекту планують знову зібрати національні символи та передати їх на Схід.

На останньому дзвонику буде оголошено, що є такий проект. По підсумку року з першого дзвоника цей прапор буде висіти в тому чи іншому класі. Потім їх знову заберуть назад, щоб передати на Схід та хлопці там їх підписали, а потім вони будуть повертатися в школи і вже учасники АТО, колишні школярі також будуть підписувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!