Психологічна служба

Психологічна служба забезпечує своєчасне і систематичне вивчення психофізичного розвитку здобувачів освіти, мотивів їх поведінки і діяльності з урахуванням вікових, інтелектуальних, фізичних, гендерних та інших індивідуальних особливостей, сприяє створенню умов для виконання освітніх і виховних завдань закладів освіти.

Метою діяльності психологічної служби є сприяння створенню умов для соціального та інтелектуального розвитку здобувачів освіти, охорони психічного здоров’я, надання психологічної та соціально-педагогічної підтримки всім учасникам освітнього процесу відповідно до цілей та завдань системи освіти.

У своїй діяльності психологічна служба керується

  • Конституцією України, переглянути
  • Законами України «Про освіту», переглянути
  • «Про загальну середню освіту», переглянути
  • іншими законами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, а також цим Положенням про психологічну службу у системі освіти України. переглянути

Психологічне забезпечення освітнього процесу здійснюють практичні психологи:

КОВТОНЮК
Марина Василівна
(1-2 класи)
Ковальчук Світлана Петрівна
(3-11 класи)

Соціально-педагогічний патронаж у системі освіти сприяє взаємодії закладів освіти, сім’ї і суспільства у вихованні здобувачів освіти, їх адаптації до умов соціального середовища, забезпечує консультативну допомогу батькам.

Соціально-педагогічний патронаж учнів 1-11 класів здійснює соціальний педагог:

Остапчук

Дар’я Олександрівна

Напрямки роботи психологічної служби:
Протидія булінгу
Протидія торгівлі людьми
Протидія насильству
Профорієнтація
Рекомендації та поради батькам, вчителям, учням