Рішення педради щодо організації навчання з ІІ семестру 2023 року

Рішення Педагогічної  ради Ліцею №16 міста Житомира

від  27.12.2022  року    протокол № 5

  1. Вибір форми навчання (інституційна очна або дистанційна, індивідуальна: сімейна, екстернат, педагогічний патронаж) здобувачів освіти батьки здійснюють до початку ІІ семестру 2022/2023 навчального року без можливості змінити її впродовж семестру.
  2. Ознайомитись з освітніми програмами закладу, робочими навчальними планами всі здобувачі освіти, їх батьки або законні представники можуть на сайті закладу. Індивідуальні навчальні плани розробляються і погоджуються з батьками учнів, які навчаються у формі педагогічного патронажу.
  3. Ознайомитись із змістом навчання, переліком питань, які виносяться  для контролю предметних компетентностей всі здобувачі освіти, їх батьки або законні представники можуть на єдиній для закладу освітній платформі HUMAN або у навчальних програмах з кожного предмету на сайті Міністерства освіти і науки України.
  4. Ознайомитись із графіком проведення контрольних робіт, обов’язкових видів оцінювання з усіх предметів у ІІ семестрі  учні, які навчаються он лайн, оф лайн, за сімейною формою і їх батьки  можуть у групі класу      20-25 січня 2023 року. Графік контролю навчальних досягнень  коригується в умовах воєнного стану при надзвичайних ситуаціях.  Вчитель інформує про  зміни  додатково у групі класу.
  5. Встановити обов’язковим для учнів, які навчаються з використанням технологій дистанційного навчання:

              5.1. Роботу  виключно з увімкненими камерами  від початку уроку в розкладі впродовж часу, визначеного Санітарним регламентом.

               5.2. Підпис власного імені і прізвища  державною мовою.

               5.3. Перевірку тільки окремих письмових робіт, які підлягають обов’язковому оцінюванню відповідно до навчальних програм і визначаються учителем.

               5.4. Для реалізації принципу академічної доброчесності оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти проводити ОЧНО, у навчальному закладі, а за умови перебування учнів за межами країни – через засоби відео зв’язку з увімкненими камерами  з обмеженнями у часі однаковими  для учнів класу і учнів, які навчаються дистанційно, індивідуально (сімейна форма, екстернат).

  1. Вчителям закладу дотримуватись Положення про академічну доброчесність і контролювати його дотримання здобувачами освіти.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *