Всеукраїнський проєкт національно-патріотичного виховання “Єдність у різноманітности”

В Україні є чимало чудових місць, які ваблять і красою природи, і багатством культури, і гостинністю людей. Особливо неповторним колоритом вирізняється Гуцульщина. Саме її вивченню був присвячений проєкт національно-патріотичного виховання «Єдність у різноманітности. Культурно-мовна неповторність етнографічних груп українців. Гуцули». Це друга своєрідна фольклорно-етнографічна експедиція (першу минулоріч було присвячено вивченню древньої поліської етнокультури).
Головна мета проєкту – ознайомити небайдужу українську молодь із самобутньою духовною і матеріальною спадщиною Гуцульщини. Саме тут збереглися понад тисячі стародавніх культурних пам’яток та міфологічних вірувань, завдяки яким можна відтворити життя наших предків у минулому.
Саме в цьому проекті пощастило взяти участь представникам нашої школи: Виговській Аллі Володимирівні, заступнику директора з виховної роботи, та Жук Діані, учениці 11-А класу.
Підсумковим результатом реалізації фінансованого з коштів Міністерства молоді та спорту України проекту є навчально-методичний посібник «Єдність у різноманітности. Гуцули». Першу частину збірки складають маловідомі матеріали з життя і побуту гуцульських опришків, що на початку ХХ століття зібрав і впорядкував видатний дослідник-етнограф П. Шекерик-Доників, а другу – творчі роботи школярів та студентів, які брали безпосередню участь в експедиції.
Тож, вітаємо Жук Діану, ученицю 11-А класу, з першою публікацією «Найкращі ліки – Українські Атени».

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!